Vangenfestival for 8. gang
20.08.2025

F.v: Hanne Eidsvåg Andersen, festivalsjef Steinar Liadal og Jane Signe Dunkley Iversen.
Festivalsjef Steinar Liadal er tilsynelatende svært rolig noen dager før første artist står på scenen.
- Vi er godt i rute her i vakre Vangen. Rigging har startet, alle de fantastiske frivillige i Vangenfamilien vet hva de skal gjøre, så dette går som en drøm, sier festivalsjefen og fortsetter:
- Været ser også veldig lovende ut, og det fortjener vi i år. Vi har forstatt noen ledige billetter, men de regner jeg med går unna når folk ser at været blir bra.
Liadal ser frem til å ta imot mange tusen festivaldeltagere.
- De som har billetter, kan forvente den gode vangenfølelsen. Området blir flott pakket inn; smilende Vangenfamilie, smilende festivaldeltagere, klemmer, kos og en fantasisk line-up. Jeg garanterer en ekte og skikkelig god festivalstemning, avslutter Liadal som oppfordrer folk til å være tidlig ute både fredag og lørdag.
Les mer om festivalen her
